Zapraszam do oceniania

Ocena wątku:
  • 46 Głosów - 2.96 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapraszam do oceniania
12-01-2012, 15:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2012 15:22 przez Majsterek.)
Zapraszam do oceniania
Witam wszystkich.
Zapraszam do rejestracji i oceniania postów oraz filmików.
Wszelkie propozycje zmian, ulepszania strony są mile widziane.
Pozdro.

07-05-2013, 18:10
RE: Zapraszam do oceniania
Na początek witam wszystkich.
Trafiłem na tą stronkę przez przypadek (szukałem czegoś co pomogłoby mi przy wymianie wtrysków) no i jakież było moje miłe zaskoczenie gdy okazało się że jest tutaj wiele różnych filmików niosących pomoc tym którzy z zawodu nie są mechanikami a lubią bądź muszą (ze względów finansowych) naprawiać swoje auta sami. Super stronka i super materiały oby przybywało ich jak najwięcej a stanie się skarbnicą wiedzy motoryzacyjnej dla mniej doświadczonychWink.
Szkoda że w komentarzach do filmików jest do dyspozycji tylko 300 znaków
Myślę że na napisanie komentarza i czasami dodanie porady ułatwiającej wykonanie danej operacji bądź zasugerowanie zachowania szczególnej ostrożności w danym momencie czy też wykorzystania niekonwencjonalnych narzędzi(czyt. zrób to samSmile 300 znaków zdecydowanie za mało. Ja wiem że można o tym napisać w dziale "Forum" ale przecież nie o to chodzi aby w innym dziale obejrzeć super filmik a w innym szukać super pomocnych informacji odnoszących się do danego filmiku.
Tak czy owak stronka jest super i mam nadzieję że z biegiem czasu będzie co raz to lepsza.

08-05-2013, 21:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 21:22 przez maniutek47.)
Przygotowałem posta który zawiera 24 obrazki i niestety nie mogę go zamieścić na forum ponieważ limit wynosi 10 i system prosi o usunięcie niektórych z nich lecz niestety wszystkie są istotne aby post spełnił swoje zadanie.
W związku z tym mam pytanie czy istnieje możliwość zwiększenia limitu obrazków czy zrezygnować z tego posta?
Mój post to fotostory z wymiany przedniego zawieszenia w audi A6 z którego mogą skorzystać nie tylko posiadacze audi lecz posiadacze aut z grupy VW oraz auta które mają zawieszenie wieloachaczowe.

08-05-2013, 22:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2013 22:17 przez Maciej Sokołowski.)
Dziękujemy za zgłoszone sugestie zmian. Pragniemy jak najlepszej opinii naszych użytkowników, dlatego przykładamy ogromną wagę na ich prośby - oczywiście maksymalna liczba znaków w komentarzach przy filmach oraz ilość zdjęć dodanych jednorazowo w poście została odpowiednio zwiększona. Stale staramy się wyszukiwać błędy, ale jak wiadomo - nic nie jest idealne. Dlatego jeśli macie jakąś propozycję odnośnie rozwoju tegoż serwisu, zobaczycie jakieś niedopatrzenie lub po prostu błąd to prosimy o zgłoszenia, które możecie wysyłać bezpośrednio po przez prywatne wiadomości do administracji lub posty/komentarze ew. zakładając nowe wątki. Jeszcze raz dziękujemy użytkownikowi "maniutek47" za zgłoszone przez niego sugestie.
Z poszanowaniem, Administracja.

P.S: Wiemy o niedziałającym panelu ogłoszeń i filmów, aktualnie jest on w budowie. Za jakiś czas powinienem ukończyć nad nim prace, gdyż z powodów osobistych nie miałem czasu zająć się nim wcześniej - wybaczcie Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości