Co to za strona majsterek-debeściak.pl - Wersja do druku
Majsterek Debeściak - z nami sam wszystko naprawisz
Co to za strona majsterek-debeściak.pl - Wersja do druku

+- Majsterek Debeściak - z nami sam wszystko naprawisz (http://majsterek-debesciak.pl)
+-- Dział: Informacje (/forumdisplay.php?fid=421)
+--- Wątek: Co to za strona majsterek-debeściak.pl (/showthread.php?tid=811)Co to za strona majsterek-debeściak.pl - Majsterek - 28-06-2012 21:32

Witam strona majsterek-debeściak.pl jest dla wszystkich jest ona ciągle rozbudowywana. Wszystko co się na niej znajduje jest dla wszystkich bez żadnych opłat czy prowizji. Na chwile obecną na stronie jest dział:

- Ogłoszeń gdzie każdą niepotrzebną rzecz możemy wystawić na sprzedaż zupełnie za darmo. Do ogłoszenia zamieścisz fotki, video wszystko za darmo.

- Profesjonalny darmowy hosting grafiki, zdjęć, obrazków. Obsługiwane formaty: .png, .jpg, .gif, .jpeg, .bmp; a maksymalny rozmiar jednorazowo wgranego pliku to aż 3 megabajty! Pełna kontrola nad wgranymi plikami także bez rejestracji!

- Samochody gdzie można wrzucać fotki, treści, filmiki z naprawą i opisami aby pomóc innym borykającym się z tym samym bądź podobnym problemem. Możemy też pochwalić się naszym samochodem z naklejonym adresem naszej strony bądź też bez adresu Smile W poście mamy już 18 aut

- Crash testy gdzie możemy obejrzeć kontrolowane zdeżenia wybranego przez nas pojazdu. Zachęcam do pomocy w budowaniu działu Crash testy dodawaniu nowych działów jaki i filmików do nich.

- Niezależne ogrzewania postojowe super sprawa dla zmarzluchów. Po zakupie samochodu w komplecie z takim ogrzewaniem przyda żyło mi się z ogrzewaniem kilka problemów. A mianowicie problem z pompką. Opisałem tam trochę o moim ogrzewaniu zapraszam innych do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i rozwiązaniami aby ułatwić i umilić użytkowanie ogrzewań.

Poszukujemy moderatorów zapraszam wszystkich do pomocy w rozbudowie i budowie strony. Pozdro Smile