Zapraszam do oceniania - Wersja do druku
Majsterek Debeściak - z nami sam wszystko naprawisz
Zapraszam do oceniania - Wersja do druku

+- Majsterek Debeściak - z nami sam wszystko naprawisz (http://majsterek-debesciak.pl)
+-- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- Wątek: Zapraszam do oceniania (/showthread.php?tid=798)Zapraszam do oceniania - Majsterek - 12-01-2012 15:19

Witam wszystkich.
Zapraszam do rejestracji i oceniania postów oraz filmików.
Wszelkie propozycje zmian, ulepszania strony są mile widziane.
Pozdro.


RE: Zapraszam do oceniania - maniutek47 - 07-05-2013 18:10

Na początek witam wszystkich.
Trafiłem na tą stronkę przez przypadek (szukałem czegoś co pomogłoby mi przy wymianie wtrysków) no i jakież było moje miłe zaskoczenie gdy okazało się że jest tutaj wiele różnych filmików niosących pomoc tym którzy z zawodu nie są mechanikami a lubią bądź muszą (ze względów finansowych) naprawiać swoje auta sami. Super stronka i super materiały oby przybywało ich jak najwięcej a stanie się skarbnicą wiedzy motoryzacyjnej dla mniej doświadczonychWink.
Szkoda że w komentarzach do filmików jest do dyspozycji tylko 300 znaków
Myślę że na napisanie komentarza i czasami dodanie porady ułatwiającej wykonanie danej operacji bądź zasugerowanie zachowania szczególnej ostrożności w danym momencie czy też wykorzystania niekonwencjonalnych narzędzi(czyt. zrób to samSmile 300 znaków zdecydowanie za mało. Ja wiem że można o tym napisać w dziale "Forum" ale przecież nie o to chodzi aby w innym dziale obejrzeć super filmik a w innym szukać super pomocnych informacji odnoszących się do danego filmiku.
Tak czy owak stronka jest super i mam nadzieję że z biegiem czasu będzie co raz to lepsza.


RE: Zapraszam do oceniania - maniutek47 - 08-05-2013 21:18

Przygotowałem posta który zawiera 24 obrazki i niestety nie mogę go zamieścić na forum ponieważ limit wynosi 10 i system prosi o usunięcie niektórych z nich lecz niestety wszystkie są istotne aby post spełnił swoje zadanie.
W związku z tym mam pytanie czy istnieje możliwość zwiększenia limitu obrazków czy zrezygnować z tego posta?
Mój post to fotostory z wymiany przedniego zawieszenia w audi A6 z którego mogą skorzystać nie tylko posiadacze audi lecz posiadacze aut z grupy VW oraz auta które mają zawieszenie wieloachaczowe.


RE: Zapraszam do oceniania - Maciej Sokołowski - 08-05-2013 22:05

Dziękujemy za zgłoszone sugestie zmian. Pragniemy jak najlepszej opinii naszych użytkowników, dlatego przykładamy ogromną wagę na ich prośby - oczywiście maksymalna liczba znaków w komentarzach przy filmach oraz ilość zdjęć dodanych jednorazowo w poście została odpowiednio zwiększona. Stale staramy się wyszukiwać błędy, ale jak wiadomo - nic nie jest idealne. Dlatego jeśli macie jakąś propozycję odnośnie rozwoju tegoż serwisu, zobaczycie jakieś niedopatrzenie lub po prostu błąd to prosimy o zgłoszenia, które możecie wysyłać bezpośrednio po przez prywatne wiadomości do administracji lub posty/komentarze ew. zakładając nowe wątki. Jeszcze raz dziękujemy użytkownikowi "maniutek47" za zgłoszone przez niego sugestie.
Z poszanowaniem, Administracja.

P.S: Wiemy o niedziałającym panelu ogłoszeń i filmów, aktualnie jest on w budowie. Za jakiś czas powinienem ukończyć nad nim prace, gdyż z powodów osobistych nie miałem czasu zająć się nim wcześniej - wybaczcie Tongue